Загальна інформація про школу балету Олександра і Наталії Донець

Ласкаво просимо в школу класичного балету Наталії та Олександра Донець! Тут кожен охочий незалежно від рівня підготовки і навіть при повному її відсутності може почати займатися класичним екзерсисом, схуднути, сісти на шпагат і стати на пуанти!

Заняття в нашій школі балету проводяться в двох світлих і затишних танцювальних залах в максимально комфортній обстановці: ми створили це місце так, щоб тут ви могли відволіктися від буденних проблем і присвятити себе виключно балету.

Для Вашої зручності, в нашій школі балету в Києві обладнані комфортна роздягальня і туалетні кімнати.

Хореографічні заняття проводять високопрофесійні педагоги-хореографи, в недавньому минулому - артисти та солісти як українських, так і зарубіжних театрів.

Школа балету дозволяє учням відвідувати заняття за кількома напрямками - на будь-якому з них навчання проходить в групах з 10 і більше осіб. Для тих, хто хоче додаткової уваги, ми проводимо індивідуальні заняття.

Дитячі групи формуються за віковим принципом, а дорослі - по рівню підготовки. Детальний розклад занять ви можете знайти тут.

Наша балетна школа також надає послуги з персональної підготовці до вступу в професійні танцювальні школи України та зарубіжжя. У цьому випадку тривалість заняття обговорюється в приватному порядку.