Запитання та відповіді

Загальні питання

 • Як ви дбаєте про безпеку під час карантину?

  Карантинні заходи, покликані убезпечити ваших дітей у процесі навчання:

  1.Холл балетної школи – невеликий простір, за нормами в ньому може знаходитися не більше двох людей. Тому просимо батьків заводити в школу тільки дитину, самому не заходячи в приміщення.  Зустрічати дітей після уроку також краще на вулиці.

   2. Чекати кінця уроку в приміщенні неможливо.

   3. Вбиральня для дорослих знаходиться в сусідньому приміщенні, користуватися шкільною вбиральнею можуть тільки діти.

   4. Ми провітрюваємо і дезінфікуємо зали та роздягальні між уроками, провітрюємо хол школи під час уроків. Все обладнання для занять також дезінфікується між уроками.

   5. Щоб дотримуватися графіка провітрювань і прибирань, просимо вас дотримуватися графіка і приходити за 15 хвилин до початку уроку. Заводьте дітей по одному, щоб не товпитися.

   6. При вході в приміщення, адміністратор обов'язково дезінфікує руки дитині. При вході в балетний зал, педагог робить те ж саме.

   7. Персонал школи працює в масках і рукавичках.  Діти займаються без масок. Якщо дитина кашляє або чхає, ми просимо надягти маску.

   8. Якщо дитина хворіла, перед тим як повернутися до занять ми просимо вас надати довідку про те, що зараз її здоров'я в нормі.

Оплата

 • Які у вашій школі правила оплати?

  Навчання в нашій школі, як і загальноосвітній, будується на річній програмі. Тому у нас є спеціальна знижка для тих, хто планує навчатися з вересня по червень – якщо ви оплачуєте перший і останній місяці занять, всі інші будуть коштувати в середньому на 20% дешевше.

  Точні цифри – [тут].

Балет для дітей

 • З якого віку можна привести дитину до вас на балет?

  Ми беремо дітей з 3,5 років.  У цьому віці їм потрібні розвиваючі заняття – це допоможе і тим, хто хоче далі займатися танцями, і в цілому поліпшить координацію, пластику, почуття ритму.  І дисципліну!

  Тому в цьому віці ми не проводимо попереднього перегляду для дитини.

 • З якого віку при вступі до школи знадобиться попередня зустріч?

   Ми починаємо перегляди при вступі до школи з шести років.  Мета цієї зустрічі – переконатися не в тому, що у дитини є "дані". Для нас набагато важливіше, щоб майбутній учень хотів займатися балетом, вмів чути і слухати вчителя.

   

 • До якого віку можна приводити дитину до вас на балет?

  У цьому сенсі у нас немає обмежень – в нашій школі займається більше 7 груп різних рівнів та вікових груп.

 • Чи буває у вашій школі пробне заняття?

  Так, для дітей така можливість передбачена: заняття коштує 400 грн. Якщо дитину зарахують до групи, ця сума буде включена в вашу першу оплату.

 • Які у вашій школі правила оплати?

  Навчання в нашій школі, як і загальноосвітній, будується на річній програмі. Тому у нас є спеціальна знижка для тих, хто планує навчатися з вересня по червень – якщо ви оплачуєте перший і останній місяці занять, всі інші будуть коштувати в середньому на 20% дешевше.

  Точні цифри – [тут].

 • Чи є правила, про які мені варто знати заздалегідь?

  Засновники та викладачі нашої школи вірять, що балет – це не просто танці, це стиль життя, який об'єднує фізичну працю, високе мистецтво і самодисципліну.  Цієї дисципліни ми вимагаємо і від наших учнів. Ми просимо не спізнюватися, дітей середніх і старших груп ми просимо переодягатися до уроку самостійно. Ми не пускаємо батьків в балетні зали – це відволікає дітей.  Ми не пускаємо людей у ​​взутті підніматися до залів – це неможливо з огляду на загальні гігієнічні вимоги і особливо актуально в зв'язку з карантинними обмеженнями.

 • Якщо не можна подивитися на заняття, як зрозуміти, чого навчився дитина за півроку або рік?

  Легко! Ми вчимо класичного балету за методикою А.Я.Ваганової, програма навчання розрахована з вересня по червень і в неї входять два семестрових іспити та два відкритих уроки для батьків.

 • Як готувати дитину до занять?

  Вам треба розмовляти з ним про балет, про те, як важливо займатися, уважно слухати педагога, не балуватися на заняттях. Показуйте відео і розповідайте історії про балет –мотивуйте. Дитина буде з радістю їхати на заняття, якщо її кумир – Діана Вишнева або Місті Коупленд. Або балерина з мультика.

  Окремий момент, про який вам треба подбати – щоб дитина вже в молодшій або середній групі могла самостійно сходити в туалет. Ми, звичайно ж, випускаємо дітей під час заняття, але педагог не може проводити до вбиральні кожного особисто.

 • Де купити форму для занять?

  Не поспішайте з цим. Кожна дитяча група займається у стандартизованій формі, для кожної групи цей стандарт різний. Відведіть дитину на перше заняття в колготках і футболці, а коли вступите до школи адміністратор повідомить всі подробиці форми саме у вашій групі.

 • З вашою школою моя дитина навчиться танцювати? Ми будемо брати участь в конкурсах?

  Так, ми постійно беремо участь у конкурсах, як локальних і регіональних, так і міжнародних.  Наприклад, частина нашого дитячого ансамблю – танцювального колективу на базі школи – в 2019-му побувала спочатку в Барселоні, а потім і Нью-Йорку на фіналі міжнародного балетного конкурсу Youth America Grand Prix.  Звідти вони повернулися переможцями – за підсумками їх виступів Школа балету Наталії та Олександра Донець увійшла в топ-12 кращих балетних шкіл світу.

Балет для дорослих

 • Чи можу я займатися балетом без підготовки?

  Так.  Балет не вимагає додаткової підготовки.  Стартова позиція – з рівною поставою і підтягнутими м'язами – допоможе вам рівномірно розподілити навантаження під час уроку.

  Головне: розігрівайтеся перед кожним заняттям!  Тоді м'язи будуть податливі під час уроку і ви захистите себе від травм.

 • Який рівень складності вибирати?

  Якщо ви не впевнені, який рівень і темп заняття для вас комфортніший, обирайте початковий рівень.  Такі заняття проходять, наприклад, у понеділок і четвер о 19:45.

 • Як скоро я стану на пуанти?

  Тут не буває загального правила.  Можливість стати на пуанти сильно залежить від будови вашої стопи, рівня підготовки її м'язів, вашого працьовитості та наполегливості.

  Ми радимо повідомити викладачеві про ваше бажання –і він, в залежності від ваших особистих даних, запропонує, як максимально швидко прийти до результату.

 • Як скоро я сяду в шпагат?

  Тут все теж залежить від будови вашого тіла і наполегливості. Ви можете бути людиною, якій вистачає два рази в тиждень займатися розтяжкою, а може бути, що ми порадимо вам кожен день розтягуватися хоча б перед телевізором.  Поставте це питання викладачу!

 • Як оплачувати заняття?

  Готівкою або за безготівковим розрахунком, купувати заняття можна по одному або цілими абонементами.  Більше інформації про ціни на заняття для дорослих – [тут].

 • Чи є у вас пробні заняття?

  Пробних – немає, але є разове заняття вартістю 300 грн. В цю ж суму входить факультативна півгодинна розтяжка після годинного заняття балетом (якщо вона числиться в графіку уроку, який ви обрали).

 • У чому займатися? Де купити форму для балету?

  Якщо ви тільки починаєте, виберіть для перших занять будь-який зручний для вас одяг. Простежте тільки, щоб він по можливості обтягував ваше тіло – тільки так викладач побачить, що ви напружуєте (або не напружуєте!) м'язи в потрібних місцях.

   Єдине, що вам точно треба буде придбати – "балетки", балетне взуття, схоже на чешки, але набагато м'якіше.

   Далі ви зможете вибрати собі будь-яку красиву форму – ми не стандартизуємо одяг для дорослих груп.

   Для таких покупок вам знадобиться будь-балетний магазин: від "Все для балету" до Grishko.